Vítejte!

Vítejte

Vítejte na mé stránce věnované studiu na FPE na Západočeské univerzitě v Plzni. Studium "mi započalo" 1. 9. 2013 -- a proč vůbec píšu o svém studiu takto...

Chci si totiž časem pořídit multifunkční zařízení (skener/tiskárna), postupně si skenovat poznámky (nechci si to nechávat v papírové podobě -- jednak se znám a vím, že to poztrácím, druhak to chci mít nějak jednoduše indexované...) a postupně je sem dávat. Bude to takový "systém pro mě", ale samozřejmě kdokoliv je vítán -- ať už s komentářem či vlastními poznámkami a materiály ke studiu. Samozřejmě se nacházíme i na Facebooku, tak se přijďte mrknout.

Jak se na stránce orientovat?

Jednoduše. V hlavním menu si můžete vybrat mezi několika položkami, z nichž ty hlavní nyní představím:

  • Poznámky a postřehy: V tomto bodě píši různé poznámky a postřehy (jak by jeden asi nečekal 😀 ) ohledně studia. Jedná se o takový "mikroblog", kam píši své názory, co mě třeba zaujalo, co mě naštvalo a tak podobně.
  • Předměty: Tato sekce se věnuje předmětům, které mám či měl jsem zapsané na FPE. Zde najdete různé materiály, informace a případně i nějaký ten postřeh.
  • Galerie: Jedná se spíše o takovou "zkratku" k různým galeriím, které vyfotím (stáhnu, někdo mi pošle atd..) z prostředí ZČU.
  • Materiály pak slouží jako souhrnný přehled všech materiálů ke studiu (nerozdělenému, rozdělený získáte v sekci "Předměty").

Inu -- doufám, že zde najdete to, co hledáte, případně se alespoň pokocháte obrázky a pobavíte se 😉 Hodně zdaru ve studiu i vám, případným studentům a spolužákům!